Akıncı 1.Bölüm izle Tek Parça Full HD 1 Ocak 2021

Akıncı izle

Akıncı 1.Bölüm izle‘de NELER YAŞANACAK?

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu hale araya girmek etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç senedir Akıncı ile alakalı yaptığı haberlerle tanınmış ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir.

AKINCI 1.BÖLÜM İZLE

Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede çoğu yasadışı faaliyetin gerisinde olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim bulunduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi diğer bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına emir çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında vazife alabilmek üzere İstanbul’a çağrılmıştır.

AKINCI DİZİSİ HAKKINDA

Fatih yakışıklı ve dürüst olan idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun bulunduğu gün, karşısına babasının vazife dostu bulunduğunu ifade eden Orhan çıkmış ve Fatih’e hiç bilmediği aile tarihiyle alakalı gerçekleri açıklamıştır; Fatih’in babası Osmanlı soyundan gelen bir ‘Akıncı Beyi’dir ve bir suikast girişimi neticesinde şehit edilmiştir. Yüzsenelerdır vakit gelen bu mübarek vazifiyeti bundan sonra Fatih sürdürecektir. Fatih, seneler içersinde Orhan’ın sayesinde eğitilir ve ülkesine karşı tehdit meydana getiren her türlü suç örgütüne karşı harp açar. Gündüzleri sıra dışı bir eğitim anlayışıyla tarih öğretmenliği yaparken, geceleri taktığı maskeyle gerçek kimliğini gizleyerek Akıncı vazifesini üstlenir. Yaptığı operasyonlarla, günden güne bir halk kahramanına dönüşür. Akıncı’nın operasyonlarından büyük zarar gören karanlık güçler, onun ortadan kaldırılması amacıyla harekete geçerler.

Bu sırada güvence güçleri de büyük bir halk desteğine sahip olan ve tek başına adaleti sağlamaya çalışan Akıncı’nın peşindedir. Nergis, senelerdır Akıncı’nın gerçek kimliğini meydana çıkarmaya çalışan başarılı bir gazetecidir. Akıncı; bir vazifede karşısına çıkan Nergis’in hayatını kurtarır. Nergis’in kiraladığı evin, Fatih’in ailesine ait bulunduğu anlaşılınca, ikilinin yolları yine kesişir. Akıncı’nın peşinde olan özel harekât polisi komiser Cüneyt de seneler evvelce Nergis’e âşık olmuş fakat aşkına karşılık bulamamıştır.

Akıncı 1.Bölüm izle Tek Parça Full HD 2 Ocak 2021 Bu vakitçte, Nergis’le gitgide yakınlaşan Fatih’in bilmediği bir şey vardır; ülke çapındaki bütün bu kötülüklerin sorumlularından biri de Nergis’in babası Cevdet’tir. Bütün şunlar yaşanırken Akıncı, bir yandan ülkesini korumaya çalışacak, bir yandan babasının intikamı amacıyla mücadele edecek, bir yandan da imkânsız bir aşka yelken açacaktır.

ATV‘de yayınlanan Akıncı 1.Bölüm izle dizisinin Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimlerin oynadığı Akıncı; şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın öyküsünü ekrana taşıyacak.

En yeni dizi bölümleri ve bilgileri esdizi.com farkıyla sunulmuştur.

 

17 kez izlendi.

IMDB: 6.8

13 Ocak 2021 tarihinde eklendi.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Akıncı 1.Bölüm izle Tek Parça Full HD 1 Ocak 2021

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Dizi izle


Türkiye'nin en güncel dizilerini hd kalitede sıkıntısız ve reklamsız izleyebileceğiniz dizi platformu ile keyifli vakit geçirmeniz ve dizi izlemeniz için kaliteli bir adrestir. Bütün amacımız siz izleyicilerimize tamamen kaliteli içerikler sunmak ve sitemizde keyifli dakikalar geçirmektir. esDizi.com u diğer sitelerden ayıran en önemli özellik izleyenlere anlık olarak hd kalitede dizileri sunmak ve canlı olarak takip etme olanağı sağlamaktır.


Yerli Dizi izle


esDizi sizlere bütün yeni ve eski yerli dizileri izlemeniz için çok iyi bir fırsattır. Bütün dizileri reklam olmadan ve hd kalitede izlemenize olanak sağlamaktadır. Netflix , PuhuTV ve Yerel Kanalların platformlardaki bütün içeriklerini sizlere sağlıyor. Dizi izlemek artık bu Covid-19 Pandemi döneminde karantinalar sayesinde bir çok insan için normal bir hal almıştır. Artık evde dizi izleme keyfi kültürü oturmuş durumdadır. Yerli Dizi izlemek isteyen herkes internet sitelerinde dizi arar hale gelmişlerdir. Bütün yerli dizi izlemek isteyenler için reklamsız ve kaliteli bir site sunulmaktadır.

Canlı Dizi izle


Bütün insanlar dizilerini kaçırmak istemezler ve televizyonların sıkıcı reklamlarından bunalıp internette dizi sitelerinde anlık olarak canlı dizi izleme keyfine erişebiliyorlar. esDizi bu olanakları izleyicilerine çok basit ve kolay ulaşılabilir bir şekilde dizi izleme olanağı sağlamaktadır. Artık internet çağına geçilmekle birlikte herkes dizileri canlı olarak izleme şansı da bulmaktadır. Hiç bir reklama takılmadan dizileri anlık olarak canlı ve hd kalitede izlemek çok büyük bir kolaylık olmuştur.

Tek Parça Dizi izle


Dizi izleyenlerin en çok problem çektiği konu ise dizileri parça parça izlemekten sıkılmış olmalarıdır. esDizi sizlere bütün dizileri biter bitmez tek parça izleme imkanı sunuyor. Tek parça dizi izlemek isteyen izleyiciler için çok iyi bir site sizlere sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken esDizi.com a girip sizler için sunulan ve izlemek istediğiniz dizileri hd olarak tek parça izlemenizdir. Ayrıca sizlere son dönemlerin en çok izlenen filmlerini de sunuyoruz. Dizilerden sıkıldıysanız film izlemek istediğinizde tek parça olarak sizler için sitemize eklenmektedir. Ayrıca da çok sevilen ve izlenen yabancı dizileri siz izleyenler için sitede sezon ve bölüm olarak aratıp bulabilmektesiniz. esDizi sizlere iyi seyirler diler.