Akıncı 2.Bölüm izle Tek Parça Full HD 8 Ocak 2021

Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="351" title="false" description="false"]

Akıncı izle

Akıncı 2.Bölüm’de neler oluyor ?

Köksal ve adamları Cevdet’in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, amacıyladeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı hadise yerine giderken kendisi amacıyla kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı’yı öldürerek Lukas’a karşı elini sağlamlaştırmak ister. Akıncı 2.Bölüm izle
Nergis, Yağız’ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır fakat eylemi haber alır almaz hadise yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar basit olmayacaktır.
Kemal, bir yandan eylemi problemsiz atlatmayı bir yandan da Akıncı’yı yakalamanın peşindedir.

AKINCI 2.BÖLÜM Neler Olacak?

Köksal ve adamları Cevdet’in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, amacıyladeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı hadise yerine giderken kendisi amacıyla kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı’yı öldürerek Lukas’a karşı elini sağlamlaştırmak ister. Nergis, Yağız’ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır fakat eylemi haber alır almaz hadise yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar basit olmayacaktır. Kemal, bir yandan eylemi problemsiz atlatmayı bir yandan da Akıncı’yı yakalamanın peşindedir.

AKINCI DİZİSİNDE 1.BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu hale araya girmek etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç senedir Akıncı ile alakalı yaptığı haberlerle tanınmış ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir. Akıncı 2.Bölüm izle bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede çoğu yasadışı faaliyetin gerisinde olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi diğer bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına emir çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında vazife alabilmek üzere İstanbul’a çağrılmıştır. ATVnin yeni ve en sevilen dizilerinden biri haline gelen Akıncı dizisi bu hafta yepyeni bölümüyle izleyenleri ekrana kitlemektedir. Bu diziyi reklamsız ve canlı olarak full hd kalitede izlemek için esDizi.com sizlere bu olanağı sunmaktadır.

Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle