Akıncı 2.Bölüm izle Tek Parça Full HD 8 Ocak 2021

Akıncı izle

Akıncı 2.Bölüm’de neler oluyor ?

Köksal ve adamları Cevdet’in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, amacıyladeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı hadise yerine giderken kendisi amacıyla kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı’yı öldürerek Lukas’a karşı elini sağlamlaştırmak ister. Akıncı 2.Bölüm izle
Nergis, Yağız’ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır fakat eylemi haber alır almaz hadise yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar basit olmayacaktır.
Kemal, bir yandan eylemi problemsiz atlatmayı bir yandan da Akıncı’yı yakalamanın peşindedir.

AKINCI 2.BÖLÜM Neler Olacak?

Köksal ve adamları Cevdet’in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, amacıyladeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı hadise yerine giderken kendisi amacıyla kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı’yı öldürerek Lukas’a karşı elini sağlamlaştırmak ister. Nergis, Yağız’ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır fakat eylemi haber alır almaz hadise yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar basit olmayacaktır. Kemal, bir yandan eylemi problemsiz atlatmayı bir yandan da Akıncı’yı yakalamanın peşindedir.

AKINCI DİZİSİNDE 1.BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu hale araya girmek etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç senedir Akıncı ile alakalı yaptığı haberlerle tanınmış ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir. Akıncı 2.Bölüm izle bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede çoğu yasadışı faaliyetin gerisinde olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi diğer bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına emir çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında vazife alabilmek üzere İstanbul’a çağrılmıştır. ATVnin yeni ve en sevilen dizilerinden biri haline gelen Akıncı dizisi bu hafta yepyeni bölümüyle izleyenleri ekrana kitlemektedir. Bu diziyi reklamsız ve canlı olarak full hd kalitede izlemek için esDizi.com sizlere bu olanağı sunmaktadır.

16 kez izlendi.

IMDB:

13 Ocak 2021 tarihinde eklendi.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Akıncı 2.Bölüm izle Tek Parça Full HD 8 Ocak 2021

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Dizi izle


Türkiye'nin en güncel dizilerini hd kalitede sıkıntısız ve reklamsız izleyebileceğiniz dizi platformu ile keyifli vakit geçirmeniz ve dizi izlemeniz için kaliteli bir adrestir. Bütün amacımız siz izleyicilerimize tamamen kaliteli içerikler sunmak ve sitemizde keyifli dakikalar geçirmektir. esDizi.com u diğer sitelerden ayıran en önemli özellik izleyenlere anlık olarak hd kalitede dizileri sunmak ve canlı olarak takip etme olanağı sağlamaktır.


Yerli Dizi izle


esDizi sizlere bütün yeni ve eski yerli dizileri izlemeniz için çok iyi bir fırsattır. Bütün dizileri reklam olmadan ve hd kalitede izlemenize olanak sağlamaktadır. Netflix , PuhuTV ve Yerel Kanalların platformlardaki bütün içeriklerini sizlere sağlıyor. Dizi izlemek artık bu Covid-19 Pandemi döneminde karantinalar sayesinde bir çok insan için normal bir hal almıştır. Artık evde dizi izleme keyfi kültürü oturmuş durumdadır. Yerli Dizi izlemek isteyen herkes internet sitelerinde dizi arar hale gelmişlerdir. Bütün yerli dizi izlemek isteyenler için reklamsız ve kaliteli bir site sunulmaktadır.

Canlı Dizi izle


Bütün insanlar dizilerini kaçırmak istemezler ve televizyonların sıkıcı reklamlarından bunalıp internette dizi sitelerinde anlık olarak canlı dizi izleme keyfine erişebiliyorlar. esDizi bu olanakları izleyicilerine çok basit ve kolay ulaşılabilir bir şekilde dizi izleme olanağı sağlamaktadır. Artık internet çağına geçilmekle birlikte herkes dizileri canlı olarak izleme şansı da bulmaktadır. Hiç bir reklama takılmadan dizileri anlık olarak canlı ve hd kalitede izlemek çok büyük bir kolaylık olmuştur.

Tek Parça Dizi izle


Dizi izleyenlerin en çok problem çektiği konu ise dizileri parça parça izlemekten sıkılmış olmalarıdır. esDizi sizlere bütün dizileri biter bitmez tek parça izleme imkanı sunuyor. Tek parça dizi izlemek isteyen izleyiciler için çok iyi bir site sizlere sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken esDizi.com a girip sizler için sunulan ve izlemek istediğiniz dizileri hd olarak tek parça izlemenizdir. Ayrıca sizlere son dönemlerin en çok izlenen filmlerini de sunuyoruz. Dizilerden sıkıldıysanız film izlemek istediğinizde tek parça olarak sizler için sitemize eklenmektedir. Ayrıca da çok sevilen ve izlenen yabancı dizileri siz izleyenler için sitede sezon ve bölüm olarak aratıp bulabilmektesiniz. esDizi sizlere iyi seyirler diler.