Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 1080p Full HD Film izle

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
Tek Parça1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="351" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 1080p Full HD Film izle
142 izlenme
IMDb: 8.4

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 1080p Full HD Film izle

Senaryonun yazarı Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu'nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu'ydu ve 1977'de Bulgaristan'dan Seul'e 11 yıllık bir süreye dayanıyordu. Olimpiyatlar. Senaryo ve yönetmenliğin yanı sıra çok güçlü bir karaktere ve hayat hikayesine sahip bu yüzden filmdeki başrol tabii ki başrol. Kariyerinin başında ilk filmi "Tekrar" ile ödüller kazanan Hayat Van Ek, en azından ikinci kez başrolü oynayan adamla aynı ağırlığa sahip. Birincisi, bu film için daha iyi bir oyuncu kadrosu olamazdı. Çocukken Süleymanoğlu'nu canlandıran Batuhan Davutoğlu, genç olarak oynayan Deniz Ali Tsankorur ve hırslı bir Bulgar sporcu olarak görmeye başladığımız Hayat Van Ek en iyi oyuncuların imzalarını imzaladı. Her biri tek bir Nim olur ve birbirini tamamlar. Filmin ilk yarısının ortasından itibaren Hikayeye ekranda eşlik eden oyuncuyu Hayat Van Ek canlandırıyor.

Filmin ikinci bölümüne kadar genç sporcunun kazanmasını ve aile ve duygusal anne-çocuk ilişkisinin başarısını maksimize etmesini istiyoruz.

Bulgar hükümetinin Türk vatandaşlarına karşı isim değiştirme ve kültürleri yok etme çabaları devreye girerken, film bireysel sporcunun hikayesine siyasi bir önem veriyor. Elbette o dönemde Bulgaristan'da bulunan Türklerin, sözünü ettiğiniz kişi ve ailesinin durumu da göz ardı edilmemelidir. Ancak Süleymanoğlu'nun 1986 Dünya Halter Şampiyonası sırasında Avustralya'nın Melbourne kentindeki Türk büyükelçiliğine kaçması ve ardından sahneleri Türk milliyetçiliği açısından aşırı müzik kullanımıyla birleştirmesiyle film zirveye ulaştı. Tabii bu konuda milliyetçiliğin hikayesini söyleyebiliriz ve kimse buna karşı değil. Ama çizgi film haline gelen sahneler ve animasyonlar; Naim, koşan heyecanla birleşince, kaçınılmaz olarak filmin kahramanı olur. Bir zamanlar karmaşık oyuncu Hayat Van Ek bu fenomenlere dayanamayabilirdi. Bu filmin yönetmenlik alanındaki olumsuzlukları.Öte yandan filmde Naim'in annesi Hatice'yi canlandıran Selen Öztürk oyunculuk becerileriyle övgüyü hak ediyor. Öztürk, oğlunu özleyen bir şampiyonun annesini böylesine gerçek ve yetkin bir oyunculukla canlandırıyor, bu yüzden oyunculuğu gözyaşlarını tutamayan pek çok izleyiciden sorumlu.

Ara sıra çekilen filmde, neredeyse çarpıcı bir tasarım (Kes Bonnet) ve bir sanat grubundan bahsedebiliriz.

Ayrıca film 11 yıldır çok iyi çekilmiş, birçok uluslararası şehir ve kültürü barındırıyor; Görüntü yönetmeni Martin Sechsanov'un filme katkısı ve tabii ki Mustafa Presheva'nın dramatik kurgusu filmin olumlu teknik avantajları. Ancak teknik ekip bu kadar yüksek bir seviyede olsa bile, genel nottaki hatalar - birinci sınıf bir staj yapmaya değer - filmin odak noktasını bozacaktır. Naim Süleymanoğlu'nun imajına saygı duymayan bu basit ama önemli hataların sinema kopyalarında düzeltilmesini temenni ediyoruz.Kısacası, ülkenin en başarılı sporcularının en parlak yıllarını bir özveri olarak beyazperdeye taşıyan bir yapım olan Naim: Cep Herkül 141 dakikalık başarılı bir teknik altyapıya sahip. 60 kiloluk bedeninde manevi bir yükün ağırlığını taşıyan, sağlığını ve hatta hayatını Bulgar Türklerinin sesi olarak tasvir eden Naim Süleymanoğlu, filmin zayıf yönlerine rağmen görebiliyorsunuz. genç yaşta mazlum. Vizyondaki en iyi yerel sahne 2019'da kapanan sahne ... Ayrıca Dram Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz; Dram Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle