Soysuzlar Çetesi 1080p Full HD Film izle

Inglourious Basterds
Türkçe Altyazılı1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="351" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Soysuzlar Çetesi 1080p Full HD Film izle

Soysuzlar Çetesi 1080p Full HD Film izle

Alman işgali altındaki Fransa'da genç Yahudi mülteci Shosanna Dreyfus, Nazi Albay Hans Landa'nın ailesini öldürmesine tanık olur. Hayatını zar zor kurtaran genç bir kız, Paris'e gider ve yeni bir kimlikle hayatına sıfırdan başlar. Olaydan yıllar sonra Alman savaş kahramanı Frederick Zoller, onu Shosanna'nın yönettiği bir sinemada görür ve ona aşık olur. Zoller, onu yüceltmek için bir film galası açtığında, Shosanna, Shosanna'nın sinemasında aile intikamına başlar. Olay, tüm yüksek rütbeli Nazi subaylarının gelişiyle, acımasız Teğmen Aldo Raine liderliğindeki bir grup Nazi karşıtı Yahudi-Amerikan gerilla askeri olan "Piçler" in dikkatini çekiyor. Nazi Almanyası liderlerine zarar vermek için Alman film yıldızı ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark ile birlikte çalışırlar. Kaderleri, Shosanna'nın da intikam planladığı tiyatronun çatısı altında kesişir.
Quentin Tarantino'ya 'virgüle dokunmadan sinema sanatını değiştiren adam' demek doğru olur bence. Çocuğum türleri ve alt türleri karıştırmada çok beceriklidir, bu nedenle yeni bestelere her zaman saygısızca yaklaşılabilir. 'Rezervuar Köpekleri' ile başlayan Tarantino, izleyiciye tarzını kabul ettirmek ve kabul ettirmek için harika bir iş çıkardı ve 'ikinci sınıf film' alanının dinamizmini ezberledi ve onu titizlikle mükemmele ulaştırdı. Söylemeye gerek yok, "yeni". Yönetmen, 'Busters'da tarzından özenle kaçınıyor ve geçmişin tozlu sayfalarına hapsolmuş türü ve filmi bir kez daha keyifli bir yürüyüşe çıkarıyor.
Film eleştirmeni arkadaşı Uğur Vardan'ın basın toplantısında verdiği karar aslında çok isabetli. Sanki Tarantino, İstanbul'un Loş sinemasında bizimle birlikte büyümüş ve aynı koltuğa (genellikle ağda) oturmuş film izliyormuş gibi. Bizim de sevgi ve saygıyla andığımız o dönemin ikinci sınıf filmlerini ezberleyen bir adamla yakınlık hissetmek kadar doğal bir şey yok.

IMDb Top 250 Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz;

IMDb Top 250 Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle