Tenet 1080p Full HD Film izle

Tenet
Tek Parça1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="351" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Tenet 1080p Full HD Film izle

Tenet 1080p Full HD Film izle

2000'li yılların en çok konuşulan yönetmenlerinden Christopher Nolan, Tenet 1080p Full HD Film izle defalarca ertelenen ve bazı salgın sonrası sinemaların vizyona girmesini sabırsızlıkla bekleyen Tenet filmini getiriyor. Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debbie, Kenneth Branagh, Aaron-Taylor Johnson, Clemens Posey ve Michael Kane'in paylaştığı film, hayranları memnun edecek 150 dakikalık bir film.

Filmi sinemalarda izlemenin çok önemli olduğunu vurgulamak isterim ama çekimlerden önce koronavirüs bulaşan kişi sayısının arttığı bir dönemde herkes için kolay değil.

Tenet 1080p Full HD Film izleye gelince, ilk sözler elbette Nolan'ın bakış açısıyla ilgili. Tenet, görme, işitme ve "geçici" tutkularının yeni ve bilinçsiz bir tezahürüdür. Memento'nun geçmişe dönük konuşması, Encepcia'nın karakterlerinin katlar arasında dolaşması ve Dunkirk'in aynı savaşın üç farklı eylemini zaman içinde fark edememesi, Nolan'ın her yönden bir fetiş olduğunu açıkça ortaya koydu. Bu kez zaman olgusu filmi yayar ve izleyiciyi konu hakkında hissettirir. Her iki tarafta da geçen palindromun adı, karakterlerin zamanla olan ilişkisine yansımaktadır. Gelecekten gelen tehditler ama aynı zamanda geçmişi de etkiliyor, her iki tarafta da zaman geçirebilen karakterler ve tersine çevrilebilir bir akış, hikayeyi biraz kafa karıştırıcı ve etkili kılıyor. Bu noktada izleyiciye filmden bir çıkış yolu sunabiliriz; "Anlamaya çalışma, hisset." Çünkü Nolan senden daha fazlasını yapmanı istiyor.

Filmin kahramanı genellikle kahraman olarak adlandırılır.

İnsanlığı olası bir üçüncü dünya savaşından veya tersine dünyanın yok edilmesinden kurtaracağı söyleniyor. Nolan'ın bir Bond filmi yapma arzusundan, şık giyimli bir karakter / ajan olduğundan ve türe koreografik yaklaşımından sık sık bahsetmesi,Tenet 1080p Full HD Film izlenin izleyicilere bu karakter aracılığıyla hemen Bond filmlerini hatırlatıyor. Bond'un atmosferi, filmin önemli bir bölümünde atmosfere hakim. Geçici dönüşümler, devasa fenomenler ve fantastik olaylar arasındaki bağlantı, Nolan'dan beklenen nitelikte olmalıdır. Sahnede önemli bir "dönem" geçiren kahramanın maske takmak zorunda olması bugün şaşırtıcı bir tesadüf olarak notlara eklendi. Filmin açılışı, opera binasında seyircilerle dolu bir an ve ölümle dolu bir anın tesadüfi bir detayı olarak hatırlanıyor. Bu arada, bu arada arka plandaki karakterler ve bunların oluşumu filme olumsuz etki etti. Havada arka plandaki karakterler bazen çizgi film gibi görünürler, iletişimde güven sorunları yaşarlar ve hikayedeki manevraları görsel bir mucizeden biraz daha zararlıdır. Ayrıca film uzun yıllar boyunca en önemli aksiyon filmlerinden biri olacak. 150 dakikanın nasıl geçeceğini anlamak sizin için zor olacak, zaman çok hızlı geçecek ve filmde bir çok harika sahne göreceğiz ve hatta aksiyon hayranları iyi taraftan bıkacak. Hız mükemmel, aslında mükemmel. Dizide, genellikle basit filmlerde adı geçen onlarca başarılı aksiyon sahnesi var ve hatta hepsi etkileyici. Basmakalıp araba kovalamacaları, denizde gergin anlar, kavga sahneleri, havalimanının planlı görüntüsü ve yazarken akla gelen diğer birçok güçlü sahne. Aksiyon sinemasına bağlı olarak seyirciler salondan çıkıp filmi izliyor. Her şey Nolan'a geldiğinde, önceki filmlerinden de bildiğimiz gibi, küçük detaylarda fütüristik referanslar var. Her zaman geleceği zamanın gerçekliği ile açıklamaya çalışan bir yönetmen olduğunu biliyoruz.

Aslında hikaye, “gelecek değil” diyerek kredi kartlarına ve tüketici topluluğuna odaklanıyor.

Seyahat şakası sırasında Mars'ın hatırası için geçmişi suçlamak ve geleceğe yönelik tehdit bu konuda önemli mesajlar olarak ortaya çıktı. Filmdeki en önemli bağlantılardan biri, dünyayı yok edip yaşanmaz hale getirdiğimiz için gelecek nesillerin bizden intikam alacakları mesajıdır. Bunu gerçekten hak ediyoruz! Nick Bostrom’un taklit argümanı için özgür çağrışım hakkımızı kullanalım ve Nolan hakkında bir film varsa işe yaramayacağını söyleyelim. Size biraz Tenet 1080p Full HD Film izle'nin olumsuz özelliklerinden bahsedeyim. Karakterlerin oluşumundaki zorluklardan bahsettim, film inancına çok zarar verdi. Özellikle Kenneth Branagh'ın performansı ve Rus oligark karakteri filmin en öne çıkan yorumlarıydı. İlk etapta bile karakterlerin çoğunun "altı çizili" olduğunu söyleyebiliriz. Hikayedeki bazı zorlukları da fark ediyorsunuz ve manevraların basit bir aksiyon filminde geliştirildiğini düşünüyorsunuz.

Nolan, filminin potpuri'si gibi önceden planlanmış geçişleriyle tanınıyordu.

Zamanında işe yaramayabilir ama olmayacağını hepimiz biliyoruz. Ludwig Granssans'ın muhteşem müziği ve Hoyte Van Hoytema'nın parlak sinematografisi saf aksiyonu birleştiriyor gibi görünüyor. İkincil bir filmdeki manevralar gibi seçimler puanı düşürebilir. İlk iki filmin büyüsünü etkileyen Dark Knight Rises filminde Nolan bu yanlış seçimi yaptı. Bu avantajlar daha da rahatsız edici, bu sefer filmin aksiyonla ilgili doğası. Son tahlilde, bunun Nolan’ın yeni filmi için şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir adım olduğunu söyleyebilirim, Nolan zamanını fetişi güçlü ve etkileyici kılmak için kullanır, ancak biz filmi tekrarlayan, zayıf ve etkileyici bırakan bir hikaye seçtik. Yine de, salgından sonra nefes alması gereken tiyatroların ve seyircilerin filmin rahatsız edici görüntüsünü takdir edeceğini düşünüyorum. Ayrıca Gerilim Filmleri Kategorimizdeki filmleri incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz; Gerilim Filmleri izle
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film izle